دریافت سریع مدرک بین المللی icdl

در صورتیکه فردی مدرک icdl را داشته باشد بدین معنی است که در بکار گیری کامپیوتر مهارت های لازم را کسب نموده است.

لئین منظور اگر مدرک خود را از موسسه ای دریافت نموده باشید که آن موسسه توانایی ارائه مدرک بین المللی را داشته بشد ،خواهید توانست در آینده از این مدرک در سرسر جهان استفاده نمایید.
گواهینامه بین المللی کامپیوتر ،مدرکی است پایه ای که برای کار با کامپیوتر که توسط موسسه ICDL در ایرلند صادر می گردد.قریب به ده سال است که این موسسه در زمینه ICDL فعالیت نموده و در این مدت توانسته مدرک ICDL که مدرکی جهانی است را به تایید اتحادیه اروپا برساند.این گواهینامه در 140 کشور جهان معتبر است.
در صورت داشتن مدرک معتبر ICDL ،علاوه در کنار یادگیری مهارت های هفتگانه کامپیوتری ،به شما در اشتغال کمک شایانی خواهد شد.علاوه بر آن این مدرک این امکان را به کارفرمایاین میدهد که بتوانند بهترین فرد را در بین متقاضیان انتخاب نمایند.

آموزشگاه icdl در شرق تهران 

با توجه به مزایای مدرک ICDL که در بالا به آن ها اشاره شد و نیاز افراد به اخذ آن ،به تازگی افرادی درصدد هستند تا بدون گذراندن دوره آموزشی و به دنبال آن آزمون ،نسبت به دریافت این مدرک اقدام نمایند.اما جنبه ضد اخلاقی این موضوع را نیز در نظر نگیریم ،باید پذیرفت که ضرر آن مستقیما به خود شخص داوطلب بر خواهد گشت.

آموزش مهارت های کامپیوتری

شاید شما بعنوان یک داوطلب که وقت کمی دارد و علاوه بر آن تمایلی به حضور در کلاس را نداشته باشد ،بتوانید موسسه ای را پیدا نمایید که مدرکی مبنی بر گذراندن دوره به شما ارائه دهد اما باید بدانید در صورتیکه بخواهید آن مدرک را به موسسه و یا شرکتی معتبر ارائه دهید و یا بخواهید در خارج از کشور از آن استفاده نمایید ،نه تنها ترجمه نخواهد شد و غیر قابل استفاده برایتان خواهد بود ،بلکه در صورت اینکه تشخیص داده شود بدون گذراندن دوره ،مدرک را اخذ نموده اید ،به عنوان شخصی جاعل مدرک معتبر شناخته خواهید شد و عواقب قانونی آن بر عهده شخص شما خواهد بود.علاوه بر این ،در صورتیکه استخدام شوید و کاری مرتبط با مهارت های هفتگانه از شما خواسته شود ،در انجام آن امور ناتوان خواهید بود.

به همین منظور موسسه آموزش هایی وجود دارند که این امکان را به مخاطبان میدهند که با توجه به وقت اندک خود بتوانند این دوره را در مدت زمان اندکی طی نمایند.
بنابراین این موسسه امکانی را فراهم آورده تا افرادی که وقت کافی برای گذراندن دوره های غیر فشرده را ندارند ،مانند کارمندان شرکت ها که امکان گرفتن مرخصی را ندارند و یا دانشجویانی که نیاز به تطبیق واحد دارند ،بتوانند ضمن گذراندن این دوره ها و شرکت در آزمون ،با خیالی آسوده و کاملا قانونی ،مدرک معتبر خود را در کوتاهترین زمان ممکن اخذ نمایند.

آموزشگاه ورد

کلاس های آموزش آی سی دی ال